Valašská hospoda U Janíka

Valašská chuť na lžíci s rodinnou tradicí. Historická Valašská hospoda U Janíka byla založena již roku 1873. Nachází se v poetickém prostředí frenštátských Horeček, hned vedle apartmánů, a je pro vás otevřena každý den od 11h.  Již od svého založení vybízí k příjemnému posezení pro místní i pocestné. Pokud uvažujete o malebném místě pro váš oběd nebo večeři v průběhu pobytu, budeme rádi za Vaši návštěvu. Můžeme vám rovněž zajistit organizaci svatby, rodinné oslavy, firemní nebo jiné společenské akce. V teplém období je k dispozici venkovní posezení s ohništěm. Vaše děti mohou dovádět na udržovaném přírodním hřišti.

Naší filozofií je zachovat kouzlo místa s více než 150letou historií a dále jej rozvíjet v poctivém rodinném stylu s úctou k našim předkům. K tomu přispěla i celková rekonstrukce v první polovině roku 2017. Připravujeme vždy čerstvá jídla, z kvalitních surovin, převážně od menších lokálních dodavatelů, kteří jsou našimi partnery nebo i přáteli. Dbáme na soulad s přírodou a staráme se i o lesy a louky kolem, které k hospodářství náleží.

Valašská Hospoda u Janíka má v současné době stálý jídelní lístek a nápojový plný krajových specialit a pravidelně rovněž zpestřujeme nabídku sezónními jídly. Pro rezervaci nebo jakékoliv další informace týkající se stravování v hospodě nás kontaktujte na našich webových stránkách Apartmány Janíkovy louky nebo facebookových stránkách Facebook U Janíka.