Apartmány Janíkovy louky: Ubytování Beskydy

Apartmány Janíkovy louky: Ubytování Beskydy se nachází v malebném městečku Frenštát pod Radhoštěm a nabízí klidný únik z ruchu velkoměsta. Tyto okouzlující apartmány, obklopené úchvatnou krásou valašských a lašských pastvin, vám přinesou zážitky, jaké nemají obdoby. Jakmile vstoupíte do ubytování, přivítá vás úchvatný pohled. Široká okna terasy poskytují nerušený výhled na úchvatnou západní scenérii a nabízejí místo v první řadě na fascinující západy slunce nad valašskými pastvinami. Pohled na zvlněné kopce, majestátní horu Javorník s ikonickou rozhlednou a zářivé barvy přírody v každém ročním období vytvářejí pohádkovou atmosféru. Ubytování Beskydy nabízí tři odlišné apartmány: „V lese“, „Na louce“ a „U studánky“. Každý apartmán je promyšleně navržen tak, aby zajistil vaše pohodlí a poskytl dokonalou kombinaci přírody a moderního vybavení.

Jednou z největších výhod pobytu v naších apartmánech je blízkost řady outdoorových aktivit. Milovníci přírody se ocitnou v ráji, protože zdejší úchvatnou krajinou se vine množství turistických a cyklostezek. Prozkoumejte bohatou biodiverzitu Beskyd, nadýchejte se čerstvého horského vzduchu a ponořte se do krásy okolí.

Co v okolí?

Pro ty, kteří hledají klidnější zážitky, nabízí poloha ubytování spoustu příležitostí k nenáročným procházkám nebo piknikům v přírodě. Zabalte si chutný oběd a najděte si útulné místečko, kde si budete vychutnávat jídlo a zároveň si užívat klidnou atmosféru valašských pastvin. Je to ideální způsob, jak si odpočinout a znovu se spojit s přírodou.

Po návratu do ubytování se můžete oddávat klidu, který vás obklopuje. Louky a lesy, které pozemek obklopují zajišťují nerušený pobyt v klidném prostředí. Zaposlouchejte se do nádherných melodií ptačího zpěvu, zahlédněte v dálce pasoucí se srnky nebo pozorujte zajíce poskakujících po polích. Občasné zakokrhání kohouta ze sousední farmy dodá venkovu autentický nádech.

Odpočinek v Apartmány Janíkovy louky: Ubytování Beskydy

Apartmány Janíkovy louky: Ubytování Beskydy nabízí poutavé zážitky po celý rok, ať už sem zavítáte v živém jaru, okouzlujícím podzimu nebo v kouzelném zimním období. Od zářivé zeleně jara přes teplé odstíny podzimu až po třpytivý sníh zimy – neustále se měnící krása přírody vás okouzlí. Navštívit můžete také naši restauraci Valašská hospoda u Janíka, kde si pochutnáte na velkém výběru tradičních českých jídel.

Naše ubytování je idylickým útočištěm, kde můžete uniknout nárokům každodenního života a ponořit se do klidu valašských pastvin. Díky pozoruhodnému výhledu, komfortnímu interiéru a blízkosti outdoorových aktivit nabízí nezapomenutelné útočiště. Ať už se rozhodnete prozkoumat okolní stezky, užít si nenáročné procházky, nebo jen odpočívat za zvuků přírody, toto ubytování slibuje zážitek, který omladí vaši mysl, tělo i duši. Zarezervujte si pobyt v sekci Rezervace a přijďte si k nám užít pohodový pobyt v Beskydech.